پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی کریمی جهرمی

1402-01-06
|
خیریه

خدمات اجتماعی در سال 1401

سال ۱۴۰۱ با همه تلخی‌ها و شیرینی‌هایش در حال اتمام است. آنچه که شیرینی‌ها را به کام همه‌مان تلخ کرد کوچک شدن سفره‌ هموطنان عزیزمان بود.
پیچیده تر شدن شرایط اقتصادی و عدم توانایی بسیاری از مردم در تامین نیازهای اولیه زندگی خود در کنار تاکیدات مکرر ایت اله العظمی کریمی جهرمی  در دیدارهای مختلف با برخی مسئولان کشور
ما را بر آن داشت تا در کمک به این قشر آسیب پذیر قدمی هر چند کوچک برداریم و به لطف الهی و همراهی مردم عزیز در مدت شش ماه حدود چهارصد نفر از نیازمندان تحت پوشش خدمات این گروه قرار گرفتند.  که عمدتا خدمات در قسمت محرومیت زدایی با تامین هزینه های رهن و اجاره منزل ، تعمیر وسایل کار، وام های تحصیلی و کمک معیشتی ، تامین جهیزیه و قربانی بود.
همچنین در بخش بهداشت و‌درمان با تامین هزینه های ترخیص تعدادی از افراد از کار افتاده ، تامین هزینه های داروی بیماران خاص، کمک به تکمیل پروسه های درمان تعدادی از کودکان قدم های موثر اما اندک را برداشتیم.
اینک در آستانه سال جدید ضمن بیان گزارش خیریه مهر هشتم برانیم تا با عزم جدی تر در راه خدمت های موثر و ماندگار کنار خانواده های نیازمندان کشور عزیزمان باشیم .