پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی کریمی جهرمی

1402-03-08
|
خیریه

خانه کوچینگ مهر هشتم

باور ما این است که با مشکلات متعددی که خانواده ها در دنیای امروز با آن درگیر شده اند همگان نیازمند مکانی امن برای ابراز خود و یافتن مسیر صحیح در راستای رفع مشکلات هستند.
به همین منظور و بنا به توصیه ی مکرر آیت الله العظمی کریمی جهرمی پیرامون بهره گیری از تجارب و دانش علمی متخصصان در این زمینه، دفتر معظم له در اقدامی ابتکاری ، خانه کوچینگ مهر هشتم را با همراهی تعدادی از اساتید و برترین های دوره های کوچینگ و تسهیلگری ایجاد نمود تا خدماتی را با هدف رشد و بالا بردن آ گاهی در اختیار مادران،پدران و فرزندان خانواده ی عزیز ایرانی قرار دهد. تعهد ما در این مجموعه ایجاد فضای امن و  ایجاد حس اعتماد و اطمینان است تا شما بهتر بتوانید از خدمتی که ارائه می شود نتیجه دلخواه خود را بگیرید.


 کوچ چه میکند؟
    به شما که به لحاظ احساسی و روانی کاملا سالم هستید اما به کسی احتیاج دارید که با کمک او زندگی تان،سامان بیشتری بگیرد و بتوانید از مشکلات عبور کرده و به اهدافتان دست یابید بدون پیش  داوری و قضاوت کمک می کند.
    همچنین شما را در شناخت و توسعه ی مهارت هایی برای افزایش بهره وری خود یا غلبه بر مشکلاتتان کمک می نماید و به شما کمک می کند تا بر مفاهیم،هدف و ارزشهای زندگی و کار خود بیشتر مسلط شوید.


کوچ یا مربی چه کسی است؟
    فردی است که زندگی او درباره ی خدمت رسانی و همراهی افراد برای رسیدن به اهدافشان است.
    فردی است که در ایجاد یک زیربنای قدرتمند در ارتباط با مراجعان تخصص دارد تا همه ی  مشکلات و دغدغه هایشان را بدون هیچ ترسی بیان کنند.
    فردی است که کمک می‌کند تا در زندگی بر سر هر مساله متوقف نشوید و از الگوها و طرز فکرهای ثابت برای حل مشکلاتتان خارج شوید.
کوچ های این مجموعه، افرادی هستند که افتخار خدمت کردن به گروه های مختلفی از انسان ها در سنین و سطوح مختلف را داشته اند و حالا با بهره از دانسته های علمی خود در خدمت رشد و شکوفایی زندگی شما هستند.جهت تعیین وقت کوچینگ با شماره    02537744333  تماس حاصل فرمایید.